SUPLOVÁNÍ TÉŽ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Suplování:   Pondělí 24.5.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 23.5.2021 (11:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

KČ1

 

ZOP

ZOP

ZOP

ZOP

Absc

Absc

Absc

Absc

   

KČ2

 

ZOP

ZOP

ZOP

ZOP

Absc

Absc

Absc

     

ZA4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

       

SC4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beterová Lucie (D)

 

-

....

IB

MHj

           

Hejnová Monika (D)

             

..

-

-

 

Kurucová Monika (D)

 

-

EK

-

     

-

-

-

 

Nováková Romana (D)

 

-

..

-

-

           

Wimmerová Jana (MZK)

 

KM

HZ

VOJ

-

-

..

..

     

Zabilková Hana (D)

             

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U204

 

Absc

Absc

Absc

Absc

           

U304

             

Absc

Absc

Absc

 

U305

             

Absc

Absc

Absc

 

U306

 

Absc

Absc

Absc

     

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Bódyová Monika

5.hod

odpadá

PEK

KČ1

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

přesun <<

EKN

SE2

(U200)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

EKN

SE2

 

na 7.hod

Broučková Iveta

1.hod

odpadá

SAJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

SAJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

3.hod

supl. (LB D)

M

OS2+

(U205)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

AJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

AJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

Hejnová Monika

2.hod

odpadá

ZSV

ZA4

 

maturitní zkouška

 

4.hod

supl. (LB D)

ON

OS2+

(UVT1)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ČJL

SC4

 

maturitní zkouška

Janásová Věra

7.hod

změna

OSE

SE3

(U203)

 

Kolářová Monika

1.hod

supl. (JW MZK)

F

SE1

(U305)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

MZC

SC4

 

maturitní zkouška

 

7.hod

změna

BI

SE1

(U204)

 

Kubáková Eva

0.hod

odpadá

SNJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

 

1.hod

změna

NJ

KL1 (NJ)+

(U203)

 
 

2.hod

supl. (MKu D)

LJ

SE1

(U305)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

Nováková Romana

5.hod

odpadá

TE

KČ2

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

přesun <<

CH

SC2

(U108)

z 8.hod

 

6.hod

odpadá

STE

KČ1

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SO

KČ2

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

přesun >>

CH

SC2

 

na 6.hod

Vojtová Petra

3.hod

supl. (JW MZK)

F

OS1+

(U203)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

PSK

SC4

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

PSK

ZA4

 

maturitní zkouška

Zabilková Hana

2.hod

supl. (JW MZK)

M

SC2

(U203)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

OSE

ZA4

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

OSE

ZA4

 

maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

TE1

1.hod

NJ

NJ

(U203)

změna

Kubáková Eva

 

TR1

1.hod

NJ

NJ

(U203)

změna

Kubáková Eva

 

KL1

1.hod

NJ

NJ

(U203)

změna

Kubáková Eva

 

KČ1

1.- 4. hod Zapojení odborníka z praxe

 

5.- 8. hod Obecná absence třídy

OS1

1.hod

NJ

NJ

(U203)

změna

Kubáková Eva

 
 

3.hod

F

 

(U203)

supluje

Vojtová Petra

(JW)

KČ2

5.- 7. hod Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Zapojení odborníka z praxe

OS2

1.hod

NJ

NJ

(U203)

změna

Kubáková Eva

 
 

3.hod

M

 

(U205)

supluje

Broučková Iveta

(LB)

 

4.hod

ON

 

(UVT1)

supluje

Hejnová Monika

(LB)

SE1

1.hod

F

 

(U305)

supluje

Kolářová Monika

(JW)

 

2.hod

LJ

 

(U305)

supluje

Kubáková Eva

(MKu)

 

7.hod

BI

 

(U204)

změna

Kolářová Monika

 

SE2

7.hod

EKN

 

(U200)

přesun <<

Bódyová Monika

z 8.hod

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(JW)

 

8.hod

EKN

   

přesun >>

 

na 7.hod

SC2

2.hod

M

 

(U203)

supluje

Zabilková Hana

(JW)

 

6.hod

CH

 

(U108)

přesun <<

Nováková Romana

z 8.hod

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(JW)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 6.hod

SE3

7.hod

OSE

 

(U203)

změna

Janásová Věra

 

ZA4

0.- 6. hod maturitní zkouška

SC4

0.- 7. hod maturitní zkouška

 

 

SUPLOVÁNÍ TÉŽ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Suplování:   Úterý 25.5.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 23.5.2021 (11:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ZA4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

       

SC4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Beterová Lucie (D)

 

..

..

EK

             

Kolářová Monika (MZK)

 

-

-

               

Kurucová Monika (D)

 

-

-

-

             

Wimmerová Jana (MZK)

 

VOJ

EMa

IO

-

MGr

IB

..

     

Zabilková Hana (D)

 

-

-

..

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U303

 

Absc

Absc

Absc

             

U304

 

Absc

Absc

Absc

             

U305

 

Absc

Absc

Absc

             

U306

 

Absc

Absc

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Jantač Jiří

před 1. hodinou dohled Přízemí

 

Beterová Lucie

7.hod

změna

M

KČ2+

(DisV)

 

Bódyová Monika

3.hod

změna

EKN

KČ1

(U306)

 

Broučková Iveta

0.hod

odpadá

SAJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

AJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

SAJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

supl. (JW MZK)

IKT

KL1+

(UVT1)

za odpadlou

Grabec Miroslav

5.hod

supl. (JW MZK)

IKT

SE1

(UVT3)

dozor

 

6.hod

změna

IKT

KČ2+

(DisV)

 

Hejnová Monika

2.hod

odpadá

ČJL

ZA4

 

maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

ČJL

SC4

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

ČJL

ZA4

 

maturitní zkouška

Kokořová Martina

6.hod

odpadá

PE

SC4

 

maturitní zkouška

Kolářová Monika

5.hod

změna

AF

OS2

(DisV)

 

Kubáková Eva

0.hod

odpadá

SNJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

 

3.hod

supl. (LB D)

STO

KČ2

(U204)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

NJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

Kurucová Monika

4.hod

odpadá

PEC

SC4

 

maturitní zkouška

Malíková Eva

2.hod

změna

OSE

SE2 (A)

(U204)

 
 

3.hod

změna

OSE

SE2 (A)

(U205)

 

Matoušová Eva

1.hod

změna

ČJL

SE2

(U108)

 
 

2.hod

supl. (JW MZK)

VV

OS1

(U203)

dozor

 

7.hod

přesun <<

ČJL

KL1+

(U205)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ČJL

KL1+

 

na 7.hod

Nováková Romana

2.hod

změna

CH

SE1

(U200)

 

Oulehlová Ilona

3.hod

supl. (JW MZK)

VV

OS1

(U203)

dozor

Vojtová Petra

1.hod

supl. (JW MZK)

M

SE1

(U204)

za odpadlou

 

1.hod

odpadá

PSK

ZA4

 

maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

SOS

SC4

 

maturitní zkouška

Zabilková Hana

4.hod

odpadá

OSE

ZA4

 

maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

TE1

6.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Broučková Iveta

(JW)

 

7.hod

ČJL

 

(U205)

přesun <<

Matoušová Eva

z 8.hod

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(JW)

 

8.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

TR1

6.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Broučková Iveta

(JW)

 

7.hod

ČJL

 

(U205)

přesun <<

Matoušová Eva

z 8.hod

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(JW)

 

8.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

KL1

6.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Broučková Iveta

(JW)

 

7.hod

ČJL

 

(U205)

přesun <<

Matoušová Eva

z 8.hod

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(JW)

 

8.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 7.hod

KČ1

3.hod

EKN

 

(U306)

změna

Bódyová Monika

 

OS1

2.hod

VV

 

(U203)

supluje

Matoušová Eva

(JW)

 

3.hod

VV

 

(U203)

supluje

Oulehlová Ilona

(JW)

KČ2

1.hod

TV

   

odpadá

 

(LB)

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(LB)

 

3.hod

STO

 

(U204)

supluje

Kubáková Eva

(LB)

 

6.hod

IKT

 

(DisV)

změna

Grabec Miroslav

 
 

7.hod

M

 

(DisV)

změna

Beterová Lucie

 

OS2

1.hod

TV

   

odpadá

 

(LB)

 

2.hod

TV

   

odpadá

 

(LB)

 

5.hod

AF

 

(DisV)

změna

Kolářová Monika

 
 

6.hod

IKT

 

(DisV)

změna

Grabec Miroslav

 
 

7.hod

M

 

(DisV)

změna

Beterová Lucie

 

SE1

1.hod

M

 

(U204)

supluje

Vojtová Petra

(JW)

 

2.hod

CH

 

(U200)

změna

Nováková Romana

 
 

5.hod

IKT

 

(UVT3)

supluje

Grabec Miroslav

(JW)

SE2

1.hod

ČJL

 

(U108)

změna

Matoušová Eva

 
 

2.hod

OSE

A

(U204)

změna

Malíková Eva

 
 

3.hod

OSE

A

(U205)

změna

Malíková Eva

 

ZA4

0.- 6. hod maturitní zkouška

SC4

0.- 7. hod maturitní zkouška

 

 

SUPLOVÁNÍ TÉŽ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Suplování:   Středa 26.5.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 23.5.2021 (11:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ZA4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

       

SC4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dominová Marcela (PedD)

 

-

-

SV

-

-

-

-

     

Wimmerová Jana (MZK)

 

LB

-

VOJ

HZ

HZ

MKu

..

     

Zabilková Hana (D)

             

-

-

-

 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

U306

           

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Beterová Lucie

1.hod

supl. (JW MZK)

M

SE2

(U304)

dozor

Dominová Marcela

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Kolářová Monika

5.hod

odpadá

MZC

SC4

 

maturitní zkouška

Kurucová Monika

0.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

supl. (JW MZK)

F

KL1+

(U205)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

Švábová Veronika

1.hod

odpadá

PPK

SC4

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

PPK

SC4

 

maturitní zkouška

 

3.hod

supl. (MD PedD)

OK

KL1+

(U205)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

PPK

SC4

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

PPK

SC4

 

maturitní zkouška

Vojtová Petra

3.hod

supl. (JW MZK)

M

SC2

(U203)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

PSK

SC4

 

maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

SOP

SC4

 

maturitní zkouška

Zabilková Hana

0.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

supl. (JW MZK)

IKT

KL1+

(UVT1)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

supl. (JW MZK)

M

SE1

(U306)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

TE1

3.hod

OK

 

(U205)

supluje

Švábová Veronika

(MD)

 

4.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Zabilková Hana

(JW)

 

6.hod

F

 

(U205)

supluje

Kurucová Monika

(JW)

TR1

3.hod

OK

 

(U205)

supluje

Švábová Veronika

(MD)

 

4.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Zabilková Hana

(JW)

 

6.hod

F

 

(U205)

supluje

Kurucová Monika

(JW)

KL1

3.hod

OK

 

(U205)

supluje

Švábová Veronika

(MD)

 

4.hod

IKT

 

(UVT1)

supluje

Zabilková Hana

(JW)

 

6.hod

F

 

(U205)

supluje

Kurucová Monika

(JW)

SE1

5.hod

M

 

(U306)

supluje

Zabilková Hana

(JW)

SE2

1.hod

M

 

(U304)

supluje

Beterová Lucie

(JW)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(JW)

SC2

3.hod

M

 

(U203)

supluje

Vojtová Petra

(JW)

ZA4

0.- 6. hod maturitní zkouška

SC4

0.- 7. hod maturitní zkouška

 

 

SUPLOVÁNÍ TÉŽ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Suplování:   Čtvrtek 27.5.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 23.5.2021 (11:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ZA4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

       

SC4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Hejnová Monika

1.hod

odpadá

ZSV

SC4

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

ČJL

SC4

 

maturitní zkouška

Kokořová Martina

5.hod

odpadá

PE

SC4

 

maturitní zkouška

Kolářová Monika

3.hod

odpadá

TV

SC4

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

TV

SC4

 

maturitní zkouška

Kurucová Monika

0.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (B)

 

maturitní zkouška

Vojtová Petra

6.hod

odpadá

SOS

SC4

 

maturitní zkouška

 

7.hod

odpadá

SOP

SC4

 

maturitní zkouška

Zabilková Hana

0.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

1.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

OŠN

ZA4 (A)

 

maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

ZA4

0.- 6. hod maturitní zkouška

SC4

0.- 7. hod maturitní zkouška

 

 

SUPLOVÁNÍ TÉŽ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Suplování:   Pátek 28.5.2021 (lichý týden)

datum výpisu: 23.5.2021 (11:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ZA4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

       

SC4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Broučková Iveta

0.hod

odpadá

SAJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

SAJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

AJ

SC4 (AJ)

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

AJ

ZA4 (AJ)

 

maturitní zkouška

Hejnová Monika

4.hod

odpadá

ČJL

ZA4

 

maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

ZSV

ZA4

 

maturitní zkouška

Kokořová Martina

1.hod

odpadá

PE

SC4

 

maturitní zkouška

Kolářová Monika

1.hod

odpadá

TV

ZA4

 

maturitní zkouška

 

2.hod

odpadá

TV

ZA4

 

maturitní zkouška

Kubáková Eva

0.hod

odpadá

SNJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

 

6.hod

odpadá

NJ

SC4 (NJ)+

 

maturitní zkouška

Kurucová Monika

2.hod

odpadá

PEC

SC4

 

maturitní zkouška

Vojtová Petra

3.hod

odpadá

PSK

SC4

 

maturitní zkouška

Zabilková Hana

3.hod

odpadá

OSE

ZA4

 

maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

ZA4

0.- 6. hod maturitní zkouška

SC4

0.- 7. hod maturitní zkouška

 

Zpracováno v systému Bakaláři